Profesjonalista netto
viewBox="0 0 24 24" style="enable-background:new 0 0 24 24;" xml:space="preserve">
Boxy women Koszulka z bawełny ekologicznej personalizacja 03807
SOL'S

Boxy women Koszulka z bawełny ekologicznej personalizacja 03807

Logo Sol's
12,14€ brutto
Cena jednostkowa dla 1500 sztuk (M - Blanc, Impression coeur) 10,12€ netto

Opis

Ta koszulka oversize dla kobiet SOL'S Boxy women oferuje optymalny komfort dzięki swojej szerokiej krojowi i okrągłemu kołnierzu. Jej model z prostymi szwami i opadające rękawy nadają jej nowoczesny i luźny wygląd. Wykonana z 100% bawełny ekologicznej, ta koszulka jest miękka, przewiewna i przyjazna dla środowiska. Idealna do personalizacji za pomocą swojego loga lub wizualu.

Cecha techniczne :

- Kompozycja: 100% bawełny ekologicznej
-Krój: Oversize
-Kołnierz: Okrągły
-Rękawy: Opadające
Gramatura: 180g/m²
Numer katalogowy: so-03807
pdf-icon Dokumentacja PDF location-icon Identyfikowalność
Identyfikowalność produktu
Brand logo Boxy women Koszulka z bawełny ekologicznej personalizacja 03807
03807 - Boxy women Koszulka z bawełny ekologicznej personalizacja 03807 - Noir profond Expand
Logistyka Flag Francja Francja
Znakowanie Flag Francja Francja
Produkcja odzieży Flag Bangladesz Bangladesz
Tkanie/Dzianie Flag Bangladesz Bangladesz
Barwienie Flag Bangladesz Bangladesz
03807 - Boxy women Koszulka z bawełny ekologicznej personalizacja 03807 - Blanc Expand
Logistyka Flag Francja Francja
Znakowanie Flag Francja Francja
Produkcja odzieży Flag Bangladesz Bangladesz
Tkanie/Dzianie Flag Bangladesz Bangladesz
Barwienie Flag Bangladesz Bangladesz
03807 - Boxy women Koszulka z bawełny ekologicznej personalizacja 03807 - Ecru Expand
Logistyka Flag Francja Francja
Znakowanie Flag Francja Francja
Produkcja odzieży Flag Bangladesz Bangladesz
Tkanie/Dzianie Flag Bangladesz Bangladesz
Barwienie Flag Bangladesz Bangladesz
03807 - Boxy women Koszulka z bawełny ekologicznej personalizacja 03807 - Lilas Expand
Logistyka Flag Francja Francja
Znakowanie Flag Francja Francja
Produkcja odzieży Flag Bangladesz Bangladesz
Tkanie/Dzianie Flag Bangladesz Bangladesz
Barwienie Flag Bangladesz Bangladesz
03807 - Boxy women Koszulka z bawełny ekologicznej personalizacja 03807 - Lin Expand
Logistyka Flag Francja Francja
Znakowanie Flag Francja Francja
Produkcja odzieży Flag Bangladesz Bangladesz
Tkanie/Dzianie Flag Bangladesz Bangladesz
Barwienie Flag Bangladesz Bangladesz
03807 - Boxy women Koszulka z bawełny ekologicznej personalizacja 03807 - French marine Expand
Logistyka Flag Francja Francja
Znakowanie Flag Francja Francja
Produkcja odzieży Flag Bangladesz Bangladesz
Tkanie/Dzianie Flag Bangladesz Bangladesz
Barwienie Flag Bangladesz Bangladesz
03807 - Boxy women Koszulka z bawełny ekologicznej personalizacja 03807 - Jaune clair Expand
Logistyka Flag Francja Francja
Znakowanie Flag Francja Francja
Produkcja odzieży Flag Bangladesz Bangladesz
Tkanie/Dzianie Flag Bangladesz Bangladesz
Barwienie Flag Bangladesz Bangladesz

Tabela rozmiarów

Wymiary produktu XS S M L XL
Obwód klatki piersiowej 106 112 118 124 130
Wysokość 59 61 63 65 67

Wymiary w cm podlegają tolerancji produkcyjnej wynoszącej ±2 cm.

Mały rozmiar Rozmiar standardowy Duży rozmiar

Informacje orientacyjne oparte na próbie tabel rozmiarów stosowanych w branży odzieżowej.

Warianty produktów:

Podobne produkty: